Poznaj nasz zespół

drukarnia xero ksero poligrafia warszawa

Mariusz

W małej poligrafii od zawsze. Z zawodu mechanik urządzeń kopiujących. Uprzejmy i cierpliwy, zawsze gotowy pomóc Klientowi. Złota rączka. Jego zimna krew bardzo przydaje się w sytuacjach podbramkowych.

drukarnia xero ksero poligrafia warszawa

Małgorzata

Z wykształcenia inżynier. W pracy kontaktowa i życzliwa. Swym doświadczeniem chętnie służy Klientowi udzielając cennych rad. Odpowiada za zamówienia publikacji i książek.

drukarnia xero ksero poligrafia warszawa

Stanisław

Z wykształcenia grafik. Niewidoczny w pracowni, jego wsparcie nieocenione szczególnie przy trudniejszych plikach graficznych.

Nasi partnerzy

Firmy, z którymi współpracowaliśmy:

Istniejemy od 25 lat

Jesteśmy prywatną firmą poligraficzną funkcjonującą od 1991r w Gmachu Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej (przy Metro Politechnika). Oferujemy profesjonalne kopiowanie, druk cyfrowy, plotowanie wielkoformatowe , skanowanie wielkoformatowe i prace wykończeniowe.

Z każdym rokiem wzrasta nasze doświadczenie i jakość wykonywanych usług. Drukujemy dokumenty  czarno-białe i w kolorze na drukarkach Konica – Minolta i Canon w formatach od  A6 do A3+; Można nam powierzyć:  plany, rysunki,  schematy. Zrobimy je  na arkuszach standardowych:  A2, A1, A0, A0+ oraz niestandardowych, o  dowolnej długości i szerokościach: 297, 420, 594, 841, 914 mm na ploterach HP, KIP, Oce. Wykonujemy plakaty na ploterze Epson używając m. in. satynowanego papieru 120g lub 180g oraz zdjęcia na papierze fotograficznym 200g. Wykorzystujemy oryginalne tusze;  stąd wysoka jakość naszych prac.

Drukujemy również na kalce i na canvasie. Skanujemy takie prace jak:  plakaty, fotografie, mapy, rysunki, szkice. Następnie archiwizujemy  je na płytach CD, DVD, pendrivach w formatach: tiff, jpg, pdf. Proponujemy również bogatą ofertę opraw różnymi technikami, w tym twardą zbijaną.

Naszą dewizą jest solidność i miła obsługa